درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط

درب حیاط منزل می تواند نقشی مهم در زیبا به نظر رسیدن و امنیت خانه ی شما ایفا کند ، درب فلزی حیاط از ورق های طرح دار که توسط فرآیند برش لیزری تولید شده اند ، ساخته می شود . انواع درب لیزری حیاط ، توسط انواع روش های برش لیزری اعمال شده روی ورق های سازنده ی درب ، دسته بندی می شوند . از جمله انواع روش های برش لیزری می توان به برش لیزری کریستالی و گازی اشاره کرد . قیمت درب حیاط نیز به نوع دستگاه برش دهنده ی ورق ها بستگی دارد ، برای مثال درب فلزی ساده ی تولید شده با لیزر فیبری به دلیل کم مصرف بودن دستگاه برش لیزری فیبری ، ارزانتر است .

درب فلزی حیاط

از طریق فرآیند برش لیزری که یک فرآیند حرارتی CNC با دقت بالا می باشد ، ورق های طرح دار را جهت ایجاد درب فلزی حیاط ، تولید می کنند . ورق طرح دار درب اغلب برای ورودی خانه ، حیاط و ویلا استفاده می شود . درب حیاط ، عامل مهمی در زیبا به نظر رسیدن خانه و منزل شماست . فرآیند برش لیزری از پرتو لیزر پرقدرت برای برش ، ذوب و یا سوزاندن درب فلزی ، استفاده می‌کند . همچنین درب حیاط منزل بایستی امنیت شما را به طور کامل فراهم کند . اغلب مدل های درب حیاط جدید ، از جس فلز بوده و بسیار پرطرفدارند ، درب حیاط کلاسیک نیز در جنس فلزی قابل طراحی و تولید می باشد .

درب فلزی حیاط
انواع درب حیاط: درب حیاط به عنوان یک نقطه کانونی در خارج از منزل عمل می کند و بخشی از ساختمان شما می باشد که لازم است در انتخاب سلیقه خرج دهید

انواع

ساخت و تولید ورق برای درب فلزی حیاط ، با چند نوع روش می تواند انجام شود که هریک سبب ایجاد یک نوع خاصی از ورق های طرح دار می شوند . سه نوع اصلی از برش لیزری ، سبب ایجاد دسته بندی های ورق طرح دار برای درب فلزی تولید شده با روش برش لیزری ؛ گاز CO2 ، کریستال و فیبر شده است . درب امنیتی طرح دار تولید شده با گاز CO2 : این روش که با استفاده از تخلیه الکتریکی می باشد ، از لیزری استفاده می کند که عمدتاً از دی اکسید کربن ، هلیوم و نیتروژن تشکیل شده است . لیزر CO2 که در طول موج 10.6 میلی‌متر ساطع می‌شود ، می‌تواند مواد ضخیم‌ تری برخلاف روش برش لیزری فیبر را سوراخ کند ، همچنین کارآمد و کم هزینه می باشند ، در نتیجه می توان درب فلزی لوکس با استفاده از مواد ضخیم تری ایجاد کرد . درب طرح دار تولید شده با برش لیزری کریستالی : پرتوهای تولید شده از برش های لیزر کریستالی ، به دلیل طول موج های کوچک تر و شدت بالاتر ، قادر به برش مواد قوی تر و ضخیم تری نسبت به برش گاز CO2 هستند ، در نتیجه از مواد فلزی محکم و ضخیم نیز می شود درب طرح دار ایجاد کرد . این روش برش ، قوی تر از سایر انواع کاتر های لیزری بوده ، ولی از طرفی استفاده از این روش هزینه بر می باشد و قطعات ماشین لیزر به سرعت فرسوده می شوند . درب فلزی طرح دار تولید شده با برش لیزری فیبر : مصرف انرژی این دستگاه ها تا 3 برابر بیشتر از روش برش لیزری گازی است ، ورق طرح دار به وجود آمده با این روش نگهداری آسانی دارد .       

قیمت درب فلزی حیاط

انواع درب فلزی حیاط هر کدام بر اساس دستگاهی که تولید شده اند قیمت های متفاوتی دارند ، درب فلزی ایجاد شده با برش لیزر ؛ گاز CO2 ، کریستال ، فیبر . ورق طرح دار درب فلزی تولید شده با گاز CO2 به دلیل کم هزینه بودن مصرف دستگاه برش دهنده ، بسیار ارزان تر از سایر موارد می باشند . البته قیمت انواع ورق درب فلزی تولید شده با همین روش برشی گاز CO2 ، بسته به سختی و پیچیدگی طرح های تولید شده متغیر می باشد . ورق درب فلزی تولید شده با روش کریستالی ؛ این دستگاه برش دهنده هزینه بر بوده و انرژی زیادی برای تولید ورق های درب فلزی صرف می کند ، همچنین مانند روش قبلی بر اساس پیچیدگی طرح سفارشی و زمان استفاده از ماشین برش لیزری قیمت ورق های تولید متفاوت است . ورق های تولید شده با لیزر فیبری ؛ به دلیل ارزانتر بودن و کم مصرف بودن دستگاه ، نسبتا ارزانتر از ورق های تولید شده با روش لیزر کریستالی هستند .

آراز لیزر
مجموعه آراز لیزر- خدمات برش لیزری فلزات - با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×