درباره آراز لیزر

ضمانت کار ما کیفت خدمات ما است 

۱۶۰+

۳۵۰۰+

500+

خدمات طراحی و برش لیزری پنل های دکوراتیو و قطعات ماشین آلات صنعتی

خدمات مجموعه آراز لیزر از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از ۱۲ سال تجربه در این صنعت بزرگ همواره جز بهترین خدمات رسانان و تولیدکنندگان بوده است.

با ورود تکنولوژی جدید برش لیزری فایبر به ایران، این تکنولوژی روز دنیا، مجموعه آراز لیزر در جهت خدمات رسانی بهتر به مشتری های عزیز اقدام به خرید دستگاه برش لیزر فایبر نمود.

از جمله فعالیت های این مجموعه در زمینه طراحی و برش قطعات پیچیده صنعتی خورو و تراکتورسازی، دستگاههای ماشین آلات سنگین، طراحی و برش انواع درب ورودی فلزی، ورق لیزری، پنل های دکوراتیو لیزری، طراحی و برش لیزری قطعات هود، پکیج و آسانسور می باشد. که تمامی این فعالیت ها توسط افراد با تجربه صورت می گیرد.

خدمات طراحی و برش لیزری مجموعه آراز لیزر

بهترین ها ما را انتخاب می کنند

نظر مشتری های عزیز درباره آراز لیزر

از بزرگتری افتخارات ما این است که اولین مشتری آرازلیزر از 12 سال پیش تا کنون جز مشتری های ثابت این مجموعه بوده و همین به تنهایی کافیست تا سندی باشد بر کیفیت خدمات و تولیدات این مجموعه.

همکاری مجموعه آراز لیزر با موسسه طراحی آراد

بدین وسیله اعلام می گردد تمامی طرح های استفاده شده در مجموعه آراز لیزر، از جمله طرح های درب فلزی لیزری، طرح های ورق های فلزی لیزری و طرح های پنل های دکوراتیو فلزی لیزری از موسسه طراحی آراد تهیه شده است.
پس شایسته است به پاس خدمات ارزشمند موسسه فوق در جهت پیشبرد اهداف شرکت آراز لیزر، نهایت سپاس و قدردانی را از همکاری ارزنده موسسه طراحی آراد ابراز داریم.
 آراز لیزر

خدمات مجموعه آراز لیزر

طراحی و برش انواع درب

ورودی و پنل دکوراتیو

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

طراحی و برش قطعات

پیچیده صنعتی خودرو و تراکتور

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

طراحی و برش لیزری

قطعات هود پکیج و آسانسور

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تماس با ما

آدرس: جاده تبریز آذرشهر – سه راهی کجوار –

داخل مجتمع بازار آهن – پلاک ۸۹

شماره تماس مستقیم جهت سفارش: ۰۹۱۴۳۰۲۱۹۶۳

تلفن دفتر: ۰۴۱۹۱۰۳۳۵۱۵

ایمیل: info@arazlaser.com

ارسال درخواست آنلاین